http://www.muratongan.com
Murat & Havva Ongan
Oyun Bulutu
Delta Tasarım
Bana Ulaşın
Sadece Sen
g
Linkler...
Web tasarım
 
 
Pek Yakında
Pek Yakında
Pek Yakında


 
  Fıkralar
Sayfa 1
 

3 Bit
3 bit birgün bir kadının göbeğinde toplanmışlar. bitlerden birisi demişki. biriniz yukarıya biriniz arka tarafa, ben ise aşağıya doğru gideceğim. yarım saat sonra aynı yerde buluşalım ne gördüğümüzü birbirimize anlatırız demiş. Yarım saat sonra buluşmuşlar, yukarıya çıkan bit; yukarıda 2 tane dağ vardı kocamandı çıka çıka bitiremedim, yoruldum geri döndüm, ikinci bit ben ise kos kocaman 2 dağ arasında sıkıştım kaldım, birde zort diye bir sesten sonra bir koku geldiki sormayın demiş, üçüncü bite sıra gelince eee sen niye böyle sırıl sıklamsın demişler başlamış anlatmaya. Aşağıya inince bir ormanın içinde kayboldum, derken karşıma kocaman bir yılan çıktı, neyseki bir mağara buldum ve içine saklandım, gitti geldi yakalayamadı, gitti geldi yakalayamadı derken bir süre böyle devam etti, baktı olacak gibi değil tükürüp kaçtı pezevenk!
Sabırlı Kadın
Kadın arkadaşına anlatır, Vallahi çok sabırlıyım çok sabır ederim ama bir de patlarsam çok kötü olur. Geçenlerde pazardaydım bir erkek peşime takıldı bir şey demedim, bakkala girdim arkamdan geldi, parka gittim geldi, vapura bindim geldi, eve gittim geldi içeri girdim geldi, yatak odasına gittim geldi, hiçbirşey demedim yalnız giderken çok sinirlendim sabrım taştı demiş. Neden diye sorulunca "şeyini kiloduma sildi ondan"
Tavşan Avı
O gün damat, avladığı tavşanla gelir eve. Kaynana : -Ee damat nasıl avladın tavşanı? diye sorar. Çalılıkların arasında avlanıyordum. Bir baktım çalının arkasında bu tavşan. Baldızın xmı gibi topacık duruyor. Tüfeği doğrulttum, bir patlattım. Kaynananın xmı gibi yayıldı kaldı. !!!

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10
Ana Sayfa
Copyright © 1997 All rights reserved. Powered by Murat ONGAN